Franchise Satış

Franchise sayınızı doğru adımlar atarak artırmak mümkündür.

Franchise satış; sizinle benzer vizyona sahip yatırımcılara, bir iş ortaklığı teklifinin sunulması ve her iki taraf için de kazan – kazan ile sonuçlanacak müzakerelerin yönetilmesi işidir; bu bakımdan klasik ürün satışından ayrı tutulmalı ve profesyonelce ele alınmalıdır.

Satış keyifli olduğu kadar, tuzaklar da içerir. Sektör içerisinde, hızlı büyüme tutkusuyla, tuzakları görmezden gelen firmaların başarısızlık öykülerini duymak mümkündür.

The Franchise Company, müşterileri ile uzun soluklu işbirlikleri geliştirerek, fırsat ve tehditleri gözden kaçırmadan, planlı bir strateji ile franchise satış sürecinin yürütülmesi için onlara profesyonel destek sunar.

Hizmet Adımları

  • Franchise Modelinin Analiz Edilmesi
  • Gerekli Durumlarda Sistemsel İyileştirme Çalışmaları
  • Satış Stratejisinin Belirlenmesi
  • Satış Planı Oluşturulması
  • Franchise Satış Sürecinin Yönetimi
  • İlerleme Raporlarının hazırlanması

Kimler bu hizmetten faydalanabilir?

  • Franchise sistemini kurmuş ve büyümek isteyen markalar
  • Halihazırda franchise veren, ancak daha profesyonelce büyümek isteyen markalar
  • Merkeze ait şubelerle ya da bayiliklerle büyümüş, artık franchise modeline geçmek isteyen markalar

Referanslar

 
 

Franchise Sayısını Arttırma

Her yeni alanda açılış masrafları franchise şirketleri tarafından karşılandığından, işletme, şirkete ait genişleme yolundaki geleneksel rotadan daha az sermaye ile (ve dolayısıyla daha hızlı) genişleyebilir. Bir franchise işlemi oluşturmak ve desteklemek için gereken kaynaklar genellikle şirket tarafından yönetilen bir şebekeden daha azdır.Birçok girişimcinin geniş ölçekli iş ağları kurmasını sağlayarak denenmiş ve test edilmiş bir büyüme stratejisidir. İşletmelerin franchising yoluyla genişlemesine yardımcı oluyoruz ve odak noktamız, günlük franchise deneyimine dayanan açık, özlü ve pratik tavsiyeler üzerine olmasıdır. Yaklaşımımız, franchising konusundaki deneyim ve bilgilerimizi müşterilerimizle paylaşmak ve kendileri için kendi pazarlarında faaliyet gösterme konusundaki tecrübeleri ve bilgileri ile birleştirerek, kendileri için mümkün olan en yüksek başarı şansına sahip olan franchise modelini geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Proje yaklaşımımız esnektir ve projeler müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılandırılır ve gerçekleştirilir. İstenilen franchise geliştirme çalışmasının büyük bölümünü gerçekleştirebiliriz ya da dahili olarak yürütülen geliştirme çalışmasına “değer katmak” için proje yöneticisi olarak çalışabiliriz.

Bize ulaşın !

Pin It on Pinterest

bg