1. Ana Sayfa
  2. /
  3. Franchise Fırsatları

Franchise Fırsatları

1 Döner

Gıda sektöründe farklı uzmanlık alanlarına sahip ekibin tüm tecrübelerinin yansıtıldığı marka, döner severler ile ‘1 Döner’ lezzetinin buluşturulması amacı ile hayata geçirilmiştir. Her yaştan ve her bütçeden kişiyi hedefleyen marka, Türkiye’nin yerli ve milli markası olmayı hedeflemiştir. Franchise ile büyümesini sürdüren 1Döner İstanbul büyümesini tamamladıktan sonra, tüm Türkiye’ye yayılma politikasını benimseyerek hedeflerine ulaşmak için yola çıkmıştır.

1 Burger Franchise Fırsatları

Gıda sektöründe 25 yılı aşkın süredir edinilen tecrübelerin bir araya gelmesiyle kurulan Bir Yiyecek A.Ş’nin markası 1 Burger; “yüksek kalite, sağlık ve eşsiz lezzet” prensibi doğrultusunda hizmete sunulmuş %100 yerli burger zinciri franchise ile büyüyor.

Sincerely Yogurt

Sincerely Yogurt ‘Do it yourself’- “Kendi Lezzetini Kendin Yarat” Konsepti ile, franchise vermektedir. 2017 yılında Türkiye’deki ilk şubesini İstanbul Bağdat Caddesinde açan marka 1 yıldan az bir süre içerisinde 5 şube açılışı gerçekleştirmiştir. Hedeflenen 50 şube açılışı için çalışmalar hızla devam etmektedir.

Otorapor Franchise Fırsatları

2007 yılından bugüne, Türkiye’nin ilk profesyonel expertiz markası olarak hizmet veren kuruluş 2014 yılında franchise sistemi ile büyümeye başlayarak bugün Türkiye genelinde 20’ye yakın noktaya ulaştı. Franchise modelinde girişimcinin ihtiyaç duyacağı tüm bilgi ve altyapı marka tarafından sunuluyor. Hızla büyüyen bu sektörde kendi işinizi en profesyonel şekilde yapmak istiyorsanız bize ulaşın!

numnum

Ödüllü Şef Mehmet Gürs tarafından yaratılan marka, Türkiye gastronomi platformuna yön veren İstanbul Yiyecek İçecek Grubu ve güçlü sermaye yapısına sahip İş Girişim gibi iki güçlü kurumun rüzgârını arkasına almıştır. Müşterilerine iyi ve lezzetli yemek sunmayı hedefleyen Num Num; kapsamlı menüsü, Amerikan / İtalyan mutfaklarının harmanlanması sonucu ortaya çıkan lezzetli yemek ve atıştırmalıklarla geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir.

Vibel & More

Çocukların Mimarı Konsept, başta Vibel olmak üzere, seçkin markalardan oluşan mobilyalar ve tamamlayıcı aksesuarların, tek bir mağazada sunulduğu, müşterilerin beklenti analizinin ardından yaşam alanlarının tasarlandığı ve uygulandığı bir konsepttir. Vibel Franchise Paketi girişimcilerin mobilya konusunda herhangi bir deneyimi olmasına gerek kalmaksızın, kendi mağazalarını yönetebilmelerini mümkün kılar. Markamızın İstanbul – İzmir – Adana – Bursa – Antalya – Samsun veya Gaziantep şehirlerinde franchise’ını almak için bize ulaşın!

Just Chikn

2009 yılından bugüne gıda sektöründe faaliyet gösteren Aydınlar Grup’a ait Just Chik’n markası lezzet yolculuğuna 2014 yılında Aydın Söke’de başladı. Kısa zamanda büyük beğeni toplayan lezzetleri ile aynı başarıyı ikinci şubesi Aydın Forum AVM’de de gösteren markamız, siz değerli iş ortaklarıyla birlikte büyümeye devam ediyor.

Mapro World Franchise Fırsatları

Hijyenik, çevreci ve teknolojik hizmetleri ile ticari banyo yönetimi alanında, kendi işini kurmak isteyen girişimcilere avantajlı iş fırsatları sunmaktadır. MaproWorld franchise modeli Türkiye’nin ilk ve tek, araçlı franchise modelidir (van-based). Bu sayede, düşük maliyetlerle işini kuran yatırımcı; yatırım maliyetini yaklaşık 1 yıl içerisinde geri kazanır. İşinizden sıkıldıysanız, siz de kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız Mapro World’ün düşük yatırım maliyetlerinden yararlanarak girişimci dostu bu marka ile güvenle yol olabilirsiniz.

Nalia Franchise Fırsatları

Eski Tatlara Yeni Lezzetler sloganıyla yola çıkan Nalia Karadeniz Mutfağı, yıllar boyunca harmanlanmış tecrübelerin katkısıyla ortaya çıkan reçeteleri iş ortakları ile paylaşıyor. Birbirinden lezzetli yöresel ürünlerin yanı sıra her damağa hizmet eden Nalia şık ve rahat konsepti ile de müşterilerini büyülüyor. Siz de hem bu sağlıklı hem de görkemli Nalia ailesinde yerinizi almak için bizimle iletişime geçin!

DRYTURK Franchise Fırsatları

1974 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne kadar ilklere imza atmış sektör lideri DRYTURK firması Türkiye’nin çeşitli illerinde franchise mağazaları ile büyümeye devam ediyor. Siz de Türkiye’nin en hızlı büyüyen kuru temizleme firması DRY TURK Ailesine katılmak için bize ulaşın!

Pideor

Bize ulaşın !
bg