Mapro World Franchise Fırsatları

Sürdürülebilirlik ve inovasyon; marka felsefemizin, müessesesel gelişimimizin ve faaliyet taktiğimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Muvaffakiyet hikayemize de ciddi oranda katkıda bulunan bu değerler; markalarımızın itibarını devam ettirmek, istikrarlı bir büyüme sağlamak ve daha yaşanabilir bir dünya

Mapro World Bayilik Fırsatları

Mapro World ayrı olarak, gerek milli gerekse küresel düzeydeki tüm faaliyetlerini; çalışanları, tedarikçileri, müşterileri, iş ortakları, yetkili bayilerinin de bulunduğu dev bir sinerjiyle gerçekleştirmeyi temel felsefesi olarak görür. Müşterilerine sunduğu kalite taahhütünün gerçeğe dönüşmesi için yüksek standartta hizmet sunarken beklentilerinize karşılık vermek için de fonksiyonel çözüm teklifleri ortaya koyar. Standart bir temizlik, tedarik ve idare firmasından çok daha fazlasıdır. Alışılmışın dışında bir konseptle yürüttüğü hizmetleriyle olduğu kadar, high class ürünleri, özel olarak eğitilmiş uzman ekibiyle de fark yaratır, konforu ve hijyeni yine tanımlar.

Mapro World

Hayati Toka tarafından 2007’de temelleri atılan Mapro World; temel olarak, tüketim ürünleri, müessesesel banyo tedarik ve idaresi, böcek ilaçlama, kanal açma alanlarında; gerek milli gerekse beynelmilel pazarlara yönelik çalışan bir şirket olarak varlık göstermektedir. Hijyenik, çevreci ve teknolojik hizmetleri ile ticari banyo yönetimi alanında, kendi işini kurmak isteyen girişimcilere avantajlı iş fırsatları sunmaktadır. MaproWorld franchise modeli Türkiye’nin ilk ve tek, araçlı franchise modelidir (van-based). Bu sayede, düşük maliyetlerle işini kuran yatırımcı; yatırım maliyetini yaklaşık 1 yıl içerisinde geri kazanır. İşinizden sıkıldıysanız, siz de kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız Mapro World’ün düşük yatırım maliyetlerinden yararlanarak girişimci dostu bu marka ile güvenle yol olabilirsiniz. Fırsatları öğrenmek için bize ulaşın!

[]
1 Step 1
İsim-Soyad
Telefonyour full name
phone
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Hemen Başvur
[]
1 Step 1
İsim-Soyad
Telefonyour full name
phone
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Bize ulaşın !

Pin It on Pinterest

bg