bayim olur musun fuarı

| Ekim ayında düzenlenen 14. Bayim Olur musun? fuarında bu yıl da yerimizi aldık

MedyaFors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD ortaklaşa iş ve Coldwell Banker Türkiye ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek ’14. Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’na her sektörden biroldukça ulusal ve uluslararası marka katılacak.

Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı 2015 senesinde 13.Sünü gerçekleştirdi. “Markanı Seç, İşini Kur” sloganıyla 4 gün ziyarete açık olan fuara geçen yıl, 29 bin 326 birey ziyaret ederken, 330’u yerli, 35’i yabancı olmak üzere toplam 365 marka katıldı.

Türkiye, coğrafi konumu ve kıtalar içinde oluşturduğu köprü görevi açısından bayilik ve franchise vermek isteyen uluslararası markaların öncelikli tercihlerinin başında geliyor. Ülkemizin franchising alanındaki ilk ve tek fuarı olan Bayim Olur musun Franchising Fuarı; Franchise ve bayilik ile büyümek isteyen yada yeni iş ortakları arayan markalar ile girişimcileri bir araya getiriyor. Fuar, birçok markanın ilk çıkış, gelişim ve lansman noktasıyken, bir çoğunun da franchisee sayısını arttırdığı bir iş platformu olma özelliği taşıyor.

Bize ulaşın !
bg