Tem 23
girişimciler kahve kokusuna geliyor coffeetainer franchise company ile büyüyor

23 Temmuz 2018 | Coffeetainer | Girişimciler Kahve Kokusuna Geliyor

SİDEM GIDA VE İÇECEK A.Ş. Kuruluşu olan Coffeetainer, SİDEM A.Ş olarak Yurt içi ve Yurt dışında kendi Otellerini işletmektedir.   Üç senelik Arge çalışmasının ve eğitimlerinin ardından hem kendi mağaza konseptini hem de kendi kahve üretimini gerçekleştirerek hizmete soktuğu COFFEETAINER Kahveleri ve COFFEETAINER Kahve Evleri, franchise ile büyüyerek, zincir mağazalar oluşturmayı hedef almaktadır.

Antalya’dan Dünya’ya açılacak …

İlk şubesini Nashira Park Antalya Konyaaltı’nda açan markanın, Nashira Parktaki şubesi akademik olarak hizmet vermektedir.
Franchisee’lerin tüm işletme, hizmet ve Barista eğitimleri Coffeetainer Akademi’de verilmektedir.

Akademi, başta kahve severler olmak üzere tüm profesyonel ve amatör olarak Baristacılık ile ilgilenen herkese açıktır…

Marka sahibi Ezgican Aydoğan ‘Türkiye kahve sektörü hızla büyüyor.  Sektörün büyüklüğü 2019 yılında yaklaşık 900 milyon TL’ye ulaşacağı tahmin ediliyor. Büyüme ulusal ve uluslararası yatırımcıların dikkatini çekiyor. Tüketicinin kahveyi buluşma ortamının vazgeçilmez ürünü olarak görmesi, sosyal paylaşımların artması bu büyümenin en önemli nedenlerinden biri’ olduğunu belirtiyor.

Türkiye’de 3 şubesi ile hizmet veren marka, yakın gelecekte aynı anda Ortadoğu, Avrupa ve Uzak Doğu’da şubelerini açmayı hedefliyor ayrıca şu an bu bölgelere toptan kahve satışı da yapılmaktadır.

Marka yurt içi ve yurt dışı büyümesini İngiltere Merkezli The Franchise Company ile sürdürecek.

Bilgi ve iletişim

Tuğberk Helvacıoğlu thelvacioglu@franchisecompany.com.tr

0537 443 22 07

coffeetainer ürün görselleri

 

 

Bize ulaşın !