numnum franchise fırsatları

gerçek bir “aile lokantası” hayali üzerine heyetti. Beynelmilel örneklerde de olduğu gibi yalnızca ailelerin değil, gençlerin, çocuklu ailelerin, çiftlerin, genç profesyonellerin kolayca geldiği bir mekan olmalıydı. Bütün müşteriler “lezzetli ve iyi yemeği uygun ücrete ve hızlı” yemeliydi.menüsü, yaşayan konseptin tüm ruhunu, neşesini ve en ehemmiyetlisi dayanılmaz yemeklerini anlatan “etkin bir iletişim aracı” olmalıydı.

numnum bayilik fırsatları

Keyifli hatıraların arada sırada belleğimizi gıdıklaması gibi, yemeklerimiz yiyenlerin damağında kalıcı bir iz bırakmalıydı. Neşe saçarak, güler yüzlü, bilgili, kendinden emin fakat alçak gönüllü ve işini öne çıkaran bir ekip ile güne fark yaratmak için başlamalıydı.

numnum

Ödüllü Şef Mehmet Gürs tarafından yaratılan marka, Türkiye gastronomi platformuna istikamet veren İstanbul Yiyecek İçecek Grubu ve kuvvetli anapara yapısına sahip İş Teşebbüs gibi iki kuvvetli müessesenin rüzgârını arkasına almıştır. Müşterilerine iyi ve lezzetli yemek sunmayı amaçlayan Num Num; kapsamı geniş menüsü, Amerikan / İtalyan mutfaklarının harmanlanması neticesi ortaya çıkan lezzetli yemek ve atıştırmalıklarla geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Bütün müşterilerin “lezzetli ve iyi yemeği uygun ücrete ve hızlı” yiyebildiği bir yer olan Numnum, yatırımcılarına karlı bir iş ortaklığı modeli sunuyor. Siz de “fark yaratmak için doğan, farklı, sevimli, zeki Num Num markası ile tanışmak için hemen başvurun!

[]
1 Step 1
İsim-Soyad
Telefonyour full name
phone
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Hemen Başvur
[]
1 Step 1
İsim-Soyad
Telefonyour full name
phone
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Bize ulaşın !

Pin It on Pinterest

bg