Dryturk Franchise Fırsatları

Sizleri kendi işinizi kurmaya çağrı ediyor. Firma bayisi olarak düşük yatırım ile yüksek kazanç ele geçirebilirsiniz. Franchise bayilik, olanak ve destekleri hakkındaki teferruatlı bilgilere internet sitemizin Franchising sayfasından ulaşabilirsiniz.

Dryturk Bayilik Fırsatları

Kuru temizleme, elbiselerin üzerinde bulunan kir ve kirleri çıkarmak için sovent isimi verilen bu özel çözücü ile yapılan temizleme işlemidir. Kuru temizleme nasıl yapılır sualinin yanıtı; bu işlemin ismine karşın tam manasıyla kuru olmaması ve su yerine solventin kullanılmasıdır. Kuru temizleme işlemi, profesyonel ustalar tarafından özel makine ve ekipmanlar kullanılarak icra edilir. Son derece güvenlidir. Kapalı bir sistem içerisinde gerçekleştirilen işlem ile tabiata nerdeyse hiç atık madde bırakılmaz. Keza, temizlenen giysilerin üzerinde de hiç madde kalıntısı olmaz.

Dryturk

DRYTÜRK Kuru Temizleme, 1984 seneninden beri endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makineleri alanında faaliyet gösteren Ruşen Makina tarafından heyetmiştir. Türkiye’nin en iyi kuru temizleme markası olarak yüksek kaliteli kuru temizleme hizmetlerine ülke genelinde herkesin kolaylıkla ulaşabilmesini emel edinmiştir. Kurulduğu günden bugüne kadar ilklere imza atmış sektör lideri DRYTÜRK firması Türkiye’nin çeşitli illerinde franchise mağazaları ile büyümeye devam ediyor. Siz de Türkiye’nin en hızlı büyüyen kuru temizleme firması DRY TURK Ailesine katılmak için bize ulaşın!

Konsept
[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Hemen Başvur
[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Bize ulaşın !
bg