sincerely yogurt “Kendi Lezzetini Kendin Yarat” Konsepti ile, Franchise Veriyor

| Sincerely Yogurt “Kendi Lezzetini Kendin Yarat” Konsepti ile, Franchise Veriyor

Sincerely Yogurt ‘Do it yourself’- “Kendi Lezzetini Kendin Yarat” Konsepti ile, franchise veriyor…                                                                 

Sincerely Yogurt®, tamamen doğal ve besleyici içeriği ve sınırsız topping (süsleme) seçenekleri ile sağlıklı lezzetler sunmak amacı ile 2009 yılında Pittsburg-Amerika’da kurulmuştur.Bünyesinde bulundurduğu diğer markalarla da beraber 116 işletme ve 2 binden fazla çalışana sahip grup, ülke çapında hızla büyüyerek, Amerika ve Meksika’da ki şubeleri ile hizmet vermektedir.2017 yılında Türkiye’deki ilk şubesini İstanbul Bağdat Caddesinde açmıştır. 1 yıldan az bir süre içerisinde 5 şube açılışı gerçekleştirmiştir. Hedeflenen 50 şube açılışı için çalışmalar hızla devam etmektedir.

Sincerely Yogurt kiosk ve dükkân konsepti ile işlek caddeler, alışveriş merkezleri, havalimanları, sinemalar, spor merkezleri, plajlar, çocuk eğlence merkezleri ve üniversitelerde en az 3 metre cepheli, 20m2-90m2 alanlarda kurulabilir. Eğlenceli, işlevsel, modern ve rahat tasarım imkanları ile franchiseelerin yüksek verim alabilecekleri en uygun projeyi hayata geçirmeyi amaçlamaktadır. Mimari destek merkezden verilmektedir.

‘Do it yourself’- Kendi lezzetini kendin yarat konsepti ile, tüm şubelerde, 80’i aşkın malzeme alternatifleri ekleyerek, düşük kalorili ağız tadına uygun yoğurt seçenekleri ile porsiyonlarını kendileri tasarlayan dondurulmuş yoğurt severler, Türkiye ‘de bu deneyimi ilk kez self servis modeli ile Sincerely Yogurt’la yaşıyor.

Marka, doğru lokasyon tespiti, merkezden personel eğitimi, tedarik yönetiminde sağlanan imkanlar, marka bilinirliğinin getirmiş olduğu pazarlama stratejilerine kolaylıkla adapte olabilme imkanlarını sunarak franchise şubelerimize destekler sağlıyor.

Sağlıklı beslenme ve düşük kalorili gıdalara olan ilgi giderek artıyor.

Günümüzde toplumun sağlıklı beslenmeye ve düşük kalorili gıdalara olan ilgisi giderek artmakta ve bu durum sektöre büyüme hızı katmaktadır. Yoğurt çeşitlerinin yanında, kalite standartlarını koruyan, katkı maddesi ve renklendirici içermeyen, ek öğün alternatifi olabilecek kadar besin değeri yüksek sağlıklı Smoothie ürün grubu da yer almaktadır. Markanın Türkiye haklarını alan Kübra Kalkan ‘Frozen Yogurt, ABD’de 2,2 milyar dolarlık bir pazar. Türkiye’de büyük bir fırsat olduğunu görüyoruz. 4+ yaş grubu hedef kitlemizi oluşturuyor. Frozen yogurt çok geniş bir hedef kitleye hitap eden bir ürün. Çocuklar,aileler, gençler, çalışanlar Sincerely Yogurt’un hedef kitlesinde yer  alıyor. Dolayısıyla Türkiye’nin genç nüfusu, giderek artan sağlıklı beslenme alışkanlığı Sincerely Yogurt   şubeleşmesine pozitif yansıyacağını düşünüyorum ‘…

Marka Türkiye şubeleşmesi ile birlikte yakın zamanda Orta Doğu’da franchise vermeye başlayacak…

Bilgi ve iletişim için Tuğberk Helvacıoğlu info@franchisecompany.com.tr  0537 443 22 07

Bize ulaşın !
bg