WeCreativez WhatsApp Support
Destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz.
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Eki 03
Her yaştan, her bütçeye %100 yerli butik burger ; 1Burger

| Her yaştan, her bütçeye %100 yerli butik burger ; 1Burger

Gıda sektöründe 25 yılı aşkın süredir edinilen tecrübelerin bir araya gelmesiyle Uğur Çiçek tarafından kurulan BİR YİYECEK AŞ’nin markası 1Burger; “yüksek kalite, sağlık ve eşsiz lezzet” prensibi doğrultusunda hizmete sunulmuş %100 yerli burger zinciri franchise ile büyüyecek…

 

Gıda sektöründe özellikle “Et” üzerine farklı uzmanlık alanlarına sahip ekibin tüm tecrübelerinin yansıtıldığı marka, burger severler ile ‘1BURGER’ lezzetinin buluşturulması amacı ile hayata geçirilmiştir.

Sektördeki çeşitli başarılarla birlikte; doğal, kaliteli, inovatif burger lezzetine konsantre olmuş bir takım başarısı neticesidir. Doğada beslenen özel çiftlik danalarından elde edilen doğal ve katkı maddesiz Dana Eti ve özel ‘1 BURGER’ sosunun harmanlanması ile müşterilerine eşsiz bir lezzet sunmaktadır.

 

‘1BURGER’ ailesi olarak asla vazgeçilmeyecek hizmet prensibimiz, kalitemizin güvencesidir.

1Burger etlerinden soslarına kadar tamamen yerli üretim prensiplerine, hızlı ancak lezzetli servis esasına göre uzmanlarımız ve şeflerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

100 gr ve 120 gr hamburgerlerden oluşan menüsü, ekmeği ve özel sosu ile kaliteli Burger’i uygun fiyata burger severlerin beğenisine sunmaktadır.

Birinci sınıf burgerleri ve samimi hizmet kalitesiyle, yerel burger lezzetinin önemli temsilcisi olmayı kendine hedef seçmiş bir marka olarak İstanbul’ da kuruluş serüvenine başlamıştır. Butik burger konsepti ile fast food burger arasında olan Segmentasyonu ile her yaştan ve her bütçeden kişiyi hedefleyen marka Türkiye’nin yerli ve milli markası olmayı hedeflemiştir.  1Burger merkeze bağlı Ortaköy şubesi eğitim ve Arge mutfağı olarak hizmet verecektir. Şişli ve Bulgurlu franchise şubeleri, kısa zamanda açılacak olan Metropol AVM şubesi ile dört şubede hizmet verecek olan marka Tüm Türkiye’ye yayılma politikasını benimseyerek hedeflerine emin adımlar ile yürümektedir.  2020 yılı itibariyle marka; dünya pazarlarını hedefleyerek büyümesini sürdürecektir.

Anahtar teslim modeli ile franchise veren marka, personel seçimi, eğitim ve lokasyon desteği ile girişimcinin yanında olacak…

Bilgi ve iletişim için Tuğberk Helvacıoğlu  thelvacioglu@franchisecompany.com.tr 05374432207

Merkez : Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cd. Selvili Sk. No:4 Kat:12 Daire:81 Ataşehir/İstanbul

 

1Burger Dükkan Görselleri

Bize ulaşın !

Pin It on Pinterest